Piły do aluminium i PCV – części i serwis | Aktualności

Aktualności

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z najnowszymi informacjami z zakresu działalności firmy DKV-Service. Dowiecie się tutaj między innymi o nowościach w naszej ofercie maszyn do gięcia i obróbki profili PCV i aluminiowych, czy zmianach w funkcjonowaniu naszej firmy, czy aktualnie obowiązujących promocjach nasze usługi i narzędzia z naszego asortymentu. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.


Zmiany w zarządzie spółki

Z dniem 01.04.2017 zmianie uległ skład zarządu naszej spółki. Na stanowisko V-ce Prezesa powołany został Pan Kamil Buczek, któremu powierzone zostało zadanie intensywnego rozwoju działu sprzedaży maszyn.

Kwiecień 2017

Wizyta w firmie Yilmaz

W dniach 7-9 marca gościliśmy w Istambule na zaproszenie naszego dostawcy firmy Yilmaz, która obchodziła czterdziestą rocznicę powstania.Mieliśmy okazję obejrzeć imponującą nową fabrykę, świetnie wyposażoną, nowoczesną, z ogromną halą produkcyjną. Uczestniczyliśmy w gali na której zaprezentowano historię i plany na przyszłość. Z dumą przyjęliśmy przyznaną nam nagrodę BEST NEWCOMER AWARDS 2016. Przy okazji pobytu w Istambule zwiedziliśmy odbywające się tam największe w Turcji targi “EUROASIA 2017”.

Marzec 2017