Gięcie profili PCV

Technologia

Dysponując czterema urządzeniami do gięcia, nasze zdolności produkcyjne wynoszą od 120 do 150 elementów giętych każdego dnia. Technologia Schulten pozwala na gięcie każdego rodzaju łuków odcinkowych, koszowych, łuków przechodzących płynnie w odcinki proste. Jej zastosowanie w połączeniu z naszym doświadczeniem pozwala nam na gięcie elementów o skrajnie małych promieniach. W naszej ofercie znajdą Państwo uchylne okna okrągłe o średnicy 550mm!

gięcie-i-technologia

Systemy profili

Podążając za potrzebami naszych Klientów, systematycznie poszerzamy ofertę o gięcie nowych systemów profili PCV. Wyginamy profile okienne, drzwiowe, poszerzenia, listwy dekoracyjne. Posiadamy formy do gięcia profili Aluplast, Bruegmann, Deceuninck, Gealan, KBE, Koemmerling, Rehau, Schueco, Trocal i Veka. W razie potrzeby jesteśmy w stanie szybko i samodzielnie wykonać wkłady do każdego profilu. Jesteśmy gotowi sprostać wszystkim indywidualnym zleceniom. Nasze usługi wykonujemy z materiałów własnych lub powierzonych. W przypadku tych drugich, każdy Klient natychmiast po zamówieniu otrzymuje dokładną specyfikację materiałów niezbędnych do realizacji zlecenia. Zawarte z dostawcami profili umowy gwarantują nam stałe i bezproblemowe dostawy materiałów. W naszym magazynie posiadamy wszystkie profile w wielu konfiguracjach kształtów i okleinowania.

Zakres usług                                                             

Wykonujemy usługi z materiałów własnych lub powierzonych. Zakres naszych usług obejmuje gięcie wszystkich najpopularniejszych systemów profili. Naszym klientom pozostawiamy możliwość zadecydowania na jakim etapie powinniśmy zakończyć usługę. Pod tym względem nie stawiamy żadnych ograniczeń.

Oferujemy:

  • gięcie profili
  • zgrzewy okien łukowych
  • osadzanie słupków
  • docinanie listew przyszybowych
  • okuwanie
  • szklenie

Każda z usług jest oddzielnie kalkulowana, co pozwala na proste i szybkie wyliczenie jej kosztów. Na życzenie Klientów dostarczamy prosty szablon, dzięki któremu kalkulacja kosztów usługi staje się szybka i bezproblemowa. Profesjonalne wyposażenie naszego zakładu i doświadczenie załogi gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Wyprodukowane elementy łukowe dostarczamy własnym transportem. W każdym tygodniu realizujemy trasy dostaw południe-wschód i południe-północ. Pozostałe kierunki realizujemy we współpracy ze sprawdzonymi firmami spedycyjnymi. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór maszyn do obróbki profili z PCV i aluminiowych oraz szeroki wachlarz narzędzi pomocniczych.

Szablony obliczeniowe

Naszym klientom udostępniamy opracowane przez nas szablony obliczeniowe. W prosty i klarowny sposób umożliwiają ustalenie zarówno ceny jak i wymiarów konstrukcji łukowej.
Szablon "Promień i długość łuku" - wyniki uzyskacie Państwo po wprowadzeniu szerokości i wysokości łuku.
Szablon "Węgarek" - pomoże Państwu ustalić wymiary okna w sytuacji, gdy można jedynie wykonać pomiar w świetle węgarków.
Szablon "Cena" - z jego pomocą wprowadzając parametry łuku, ilości i rodzaje zgrzewów, słupków, pól listew obliczycie Państwo koszt naszej usługi.
Nasz dział sprzedaży w razie jakichkolwiek pytań lub problemów z wprowadzeniem danych do szablonów jest zawsze do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 713185519, 713185198.

Szablony opracowane w programie Excel przesyłamy drogą mailową.

Galeria

W galerii staramy się archiwizować nasze najciekawsze realizacje. Znajdą tu Państwo zdjęcia okien gotyckich, które wykonaliśmy dla kościoła w Międzyrzeczu. Realizacja ta była dla nas wyjątkowo wysokim wyzwaniem. Szczególnie trudne do wykonania były przenikające się gięte słupki i listwy ozdobne. W galerii pokazujemy również prostokątne i okrągłe okna obrotowe, okna o skrajnie małych średnicach, „okna bawole”, łuki gięte w dwóch płaszczyznach. Sprzedaż

Dorota Zachodny
 tel. +48 607911522
Kamil Buczek
tel. +48 607881573
dkv@dkv.com.pl

DKV-Service sp.z.o.o. Sp. kom.
Biuro i zakład produkcyjny
ul. Wrocławska 159-161
55-002 Kamieniec Wrocławski
+48 713185519
+48 713185198
+48 713185199

 Serwis

Andrzej Geremek
tel. +48 508183567
Wojciech Wardzała
tel. +48 601976771
serwis@dkv.com.pl