Jak giąć profile PCV?

Gięcie profili PCV to usługa, która musi być wykonywana w sposób profesjonalny, aby nie doprowadzić do ich uszkodzenia. W jaki sposób wykonuje się tego typu czynności? Zachęcamy do lektury.

Sprawdzona metoda dla najlepszych efektów

Jedną z metod wykorzystywanych do gięcia profili PCV jest technologia Schulten i ma ona wiele praktycznych zalet. Jedną z głównych jest minimalizacja zniekształceń, a także wykonanie czynności bez utraty estetyki produktu. Gięcie profili PCV tą techniką to również wysoka wydajność. W przypadku naszej firmy jesteśmy w stanie wykonać od 120 do nawet 150 giętych elementów w ciągu dnia, współpracujemy więc z najlepszymi firmami, które mają duże wymogi w tym zakresie.

Technologia Schulten to dodatkowo możliwość gięcia profili PCV mających małe promienie. W naszej firmie jest to nawet do 550 mm, co najlepiej podkreśla, jak sprawdzona jest to technika.

Kiedy wykorzystuje się metodę gięcia profili?

Sposób ten wdrażany jest nie tylko w przypadku gięcia profili PCV. Wykorzystuje się go bowiem również w przypadku drzwi, poszerzeń, a nawet dekoracyjnych listew. Również tutaj istotne znaczenie ma dokładność, estetyka oraz precyzja, które gwarantuje opisywana wcześniej technologia. Można wdrożyć ją również w przypadku materiałów własnych.

Szybko, skutecznie i profesjonalnie

Oczywiście niezależnie od sposobu gięcia, niezbędne jest wykorzystanie do tego celu wysokiej jakości sprzętu, który pozwoli na realizację nawet największych zleceń. Takie urządzenia mamy w naszej firmie, co pozwala nam świadczyć usługi na szeroką skalę i dla największych podmiotów. Wszystko to w profesjonalny sposób, również w zakresie obsługi.

Jak doskonale widać, gięcie profili PCV wymaga wdrożenia nowoczesnej technologii i maszyn, które pozwolą na wykonywanie takich czynności w sposób maksymalnie sprawny i profesjonalny. Jeśli szukasz firmy świadczącej takie usługi, to koniecznie się z nami skontaktuj.  Oferujemy również usługi w zakresie programowania maszyn CNC oraz sprzęt najwyższej klasy do produkcji stolarki okiennej.

Jak giąć profile PCV?


 Sprzedaż

Dorota Zachodny
 tel. +48 607911522
Kamil Buczek
tel. +48 607881573
dkv@dkv.com.pl

DKV-Service sp.z.o.o. Sp. kom.
Biuro i zakład produkcyjny
ul. Wrocławska 159-161
55-002 Kamieniec Wrocławski
+48 713185519
+48 713185198
+48 713185199

 Serwis

Andrzej Geremek
tel. +48 508183567
Wojciech Wardzała
tel. +48 601976771
serwis@dkv.com.pl

Prywatne: Stopka z adresem